Jarmark Bożonarodzeniowy - 9 grudnia, godz. 11.00 -

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W scenerii Stodoły Kultury rozlegną się świąteczne dźwięki zespołów:  Lelija, Pasja, Studia Piosenki. Na Dobromiejskim Jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe. Stoisko rękodzielniczym i kulinarnym towarzyszyć będzie wystawa szopek bożonarodzeniowych.  

Dobromiejski Jarmark to świetna okazja do prezentacji rękodzieła oraz produktów spożywczych. Do współpracy zapraszamy wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze.

Zgłoszenia do udziału w Jarmarku po przesłaniu Karty Zgłoszenia na adres e-mail: m.brzostek@ckbdobremiasto.pl  lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobre Miasto do 6 grudnia 2018 r.

Jarmark Bożonarodzeniowy - 10 grudnia 2017, niedziela, godz. 11.00 - Przedmurze, ul. Sowińskiego

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki zespołów: Bandadana, Lelija, Pasja, Solistek, Kolosoczok, Świątecznej Kapeli. Na dobromiejskim jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic. Najmłodszych przywitają bałwanek Olaf oraz kot Tom, którzy wręczą wszystkim gościom życzenia bożonarodzeniowe ze smacznymi piernikami, a na odważnych będzie czekać karuzela wenecka. W dobromiejskiej fotobudce zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie oraz nauczymy się przyrządzać ciepłe lody.

Zobaczymy opowieść "O Mikołaju i zimowych skrzatach",  spektakl przepleciony konkursami i zabawami dla dzieci. W niezwykłej teatralnej aurze i pięknej scenografii uczestnicy zdobywają sprawność skrzata, uczą się gwiazdkowego tańca i poznają tajniki pracy Mikołaja.

 Dobromiejski Jarmark to świetna okazja do prezentacji rękodzieła oraz produktów spożywczych. Do współpracy zapraszamy wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze.
Zgłoszenia do udziału w Jarmarku po przesłaniu Karty Zgłoszenia na adres e-mail: m.brzostek@ckbdobremiasto.pl  lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobre Miasto do 5 grudnia 2017 r.

Do pobrania:

- regulamin

- karta zgłoszeniowa

Jarmark 2016


Jarmark Bożonarodzeniowy - 11 grudnia 2016 - Przedmurze ul. Sowińskiego

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W tym roku w Dobrym Mieście Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie 11 grudnia 2016 roku na Przedmurzu, ul. Sowińskiego. W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki  zespołów CKB. Na dobromiejskim jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic. Dobromiejski Jarmark to świetna okazja do prezentacji prac twórców ludowych i rękodzielników oraz produktów spożywczych. Do współpracy zapraszamy wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze. Przygotowane stoiska będą do dyspozycji po przesłaniu Karty Zgłoszenia na adres e-mail m.brzostek@ckbdobremiasto.pl  lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobre Miasto do 6 grudnia 2016 r.

Do pobrania

Jarmark Bożonarodzeniowy - 20 grudnia 2015 - Przedmurze ul. Sowińskiego

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W tym roku w Dobrym Mieście Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie 20 grudnia 2015 roku na Przedmurzu, ul. Sowińskiego. W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki  zespołów CKB. Na dobromiejskim jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic. Dobromiejski Jarmark to świetna okazja do prezentacji prac twórców ludowych i rękodzielników oraz produktów spożywczych. Do współpracy zapraszamy wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze. Przygotowane stoiska będą do dyspozycji po przesłaniu Karty Zgłoszenia na adres e-mail m.brzostek@remove-this.ckbdobremiasto.pl  lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobre Miasto do15 grudnia 2015 r.

do pobrania:

Jarmark Bożonarodzeniowy - 14 grudnia 2014 - Przedmurze ul. Sowińskiego

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 14 grudnia, godz. 12:00 na Przedmurzu ul. Sowińskiego. Na świątecznie przystrojonych straganach wystawcy będą oferowali wyroby rzemieślnicze, a podniebienia będziemy delektować bożonarodzeniowymi wypiekami, grzanym winem i regionalnymi specjałami. W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki chóru i zespołów CKB. Na dobromiejskim jarmarku  poznasz zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic.

do pobrania: