07.07.2018 19:00

Gwiazdy Muzyki Tanecznej - Jorrgus, Mejk, Etna - 7 lipca, godz. 19:00 - Boisko, ul. Garnizonowa 18

Imprezy

Jorrgus
Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance. O popularności wśród fanów świadczą milionowe oglądalności teledysków zespołu na kanale YouTube ze znanym przebojom Na zabawie, Niebezpieczna, Twój jeden szept, Będziesz moja czy Malowana lala. Zespół na swoim koncie posiada 4 płyty, kilkanaście Singli oraz kilkadziesiąt teledysków często promowanych w telewizjach. Formacja JORRGUS to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo & Dance.. Skład zespołu: Jerzy Szuj Jorrgus - lider i wokalista oraz trzy utalentowane tancerki z bogatym dorobkiem artystycznym: Monika, Kasia i Wiola.

Mejk

Ich pierwszym wielkim przebojem wśród fanów muzyki disco polo był utwór Dla Ciebie. Z tej samej płyty pochodzi również piosenka Dotknij mnie. Jesienią 2000 roku ukazała się kompozycja  Tak nie musiało być, która szybko zdobyła dużą popularność. W 2001 roku ukazał się drugi album zespołu  Zatrzymam Cię, z którego pochodzi utwór Wybacz mi. W tym samym roku zespół otrzymał nagrodę na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. 
W 2003 roku ukazał się album Diabeł i anioł, za który zespół otrzymał nagrodę Telewizji Polskiej. Album ten charak-teryzowało w stosunku do poprzednich płyt zwiększenie brzmienia naturalnych instrumentów gitar, perkusji i instrumentów dętych. W 2005 roku zespół wydał singiel z anglojęzyczną piosenką Fairest Music, a w tym samym roku wokalistka zespołu Elwira Smilgin-Brodzik otrzymała nagrodę Wokalistki X-lecia na X Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Etna
Joanna Kaczanowska - wokalistka muzyki tanecznej, autorka tekstów, kompozytorka. Rozpoczęła swoją karierę muzyczną w roku 2002 r. wydając debiutancki album Lawa. Jest autorką tekstów swoich piosenek, jak również niektórych kompozycji. Ponadto artystka projektuje swoje stroje sceniczne.  W 2003 roku piosenka Mój świat została zakwalifikowana do konkursu Przebojem na antenę, organizowanego przez Polskie Radio Białystok. W 2007 roku podczas XII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie otrzymała nagrodę Debiut Roku. W 2007 roku, po brawurowym występie w Sali Kongresowej w Warszawie, media obwołały Ją Królową Disco Polo. W 2008 r. ukazał się kolejny album Strzelec. Znalazło się na nim 15 utworów, które w nowych aran-żacjach i w wykonaniu Etny brzmią niezwykle ciekawie. Zamieszczony został również bonus w postaci teledysku do utworu Niewolnica. Videoclip został zrealizowany przez Grupę#13, która współpracowała z takimi artystami, jak: Edyta Górniak, Feel, Kombii, Wilki, Kult, Stachursky.

Zabawa Dj Jasiek