14.10.2017 18:00

Kto me usta całuje ten śni… - Recital wokalny Agnieszki Szczuckiej - 14 października, sobota, godz. 18.00, CKB, Salon Artystyczny, ul. Górna 1a

Imprezy

Kto me usta całuje ten śni…

Recital wokalny Agnieszki Szczuckiej

Absolwentka Wydziału Wokalno- Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, w klasie śpiewu solowego prof. Brygidy Skiby. W czasie studiów uczestniczyła w kursach mistrzowskich prowadzonych przez tak wybitnych artystów i pedagogów jak: Paul Esswood, Claudio Desderi, Charlotte Lehmann czy Katarzyna Dondalska. Jako solistka współpracuje z Zespołem Kameralnym Artis z Gdańska oraz młodymi pianistami: Martą Kur i Łukaszem Jóźwiakiem. W kwietniu 2012 roku zadebiutowała w partii Hrabiny w operze Wesele Figara W.A.Mozarta w reżyserii J.Wójcickiego. W listopadzie 2013 r.brała udział w projekcie Opery Wrocławskiej. W swoim repertuarze posiada utwory operowe, operetkowe, oratoryjno-kantatowe oraz pieśni.

Łukasz Jóźwiak -fortepian

Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej UWM w Olsztynie. Ukonczył Akademie Muzyczną w  Poznaniu (filia w Szczecinie), dyplom uzyskał w Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu  u prof. B.Rottermunda. Pedagog szkół muzycznych w Olsztynie i w Dywitach. Akompaniator w klasach fletu, skrzypiec i saksofonu, perkusji, waltorni. Współpracuje również jako pianista z zespołem smyczkowym „ABSOLWENT".