19.09. godz. 10:00 – Gang Wiewióra 2

 

19.09. godz. 10:00 – Gang Wiewióra 2

Prod. Kanada, USA, Gatunek: animacja, komedia, Wiek: b.o., Czas: 1:26

Cena biletu: 14 zł – ulgowy: uczniowie, studenci, seniorzy, 16 zł cały

                       12 zł grupowy (powyżej 15 osób)

Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Zwiastun: https://youtu.be/jWzWnx5g1w0

 

19.09. godz. 12:00 i 16:00 – Tarapaty

19.09. godz. 12:00 i 16:00 – Tarapaty

Prod. Polska, Gatunek: familijny, przygodowy, Wiek: 10+, Czas: 1:23

Cena biletu: 14 zł – ulgowy: uczniowie, studenci, seniorzy, 16 zł cały

                    12 zł grupowy (powyżej 15 osób)

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa - Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Zwiastun: https://youtu.be/TxDj3Pyfju8

19.09. godz. 18:00 – Na układ nie ma rady

19.09. godz. 18:00 – Na układ nie ma rady

Prod. Polska, Gatunek: komedia, Wiek: 15+, Czas: 1:40

Cena biletu: 14 zł – ulgowy: uczniowie, studenci, seniorzy,  16 zł cały

                       12 zł grupowy (powyżej 15 osób)

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany - w tym wymarzone wakacje na Kanarach - zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i. matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady.

Zwiastun: https://youtu.be/5WfqklWURIw

19.09. godz. 20:00 – Dunkierka

19.09. godz. 20:00 –  Dunkierka

Prod. Francja, Holandia, Gatunek: dramat wojenny, Wiek: 15+, Czas: 1:46

Cena biletu: 14 zł – ulgowy: uczniowie, studenci, seniorzy, 16 zł cały

                       12 zł grupowy (powyżej 15 osób)

"Dunkierka" to najnowsze wojenne widowisko w reżyserii wizjonera kina, Christophera Nolana (trylogia Batmana, "Interstellar", "Incepcja").

Film opowie o wydarzeniach z maja i czerwca 1940 roku, gdy z Dunkierki ewakuowano ponad 300 tys. żołnierzy.

W rolach głównych rewelacyjni Tom Hardy i Cillian Murphy.

Zwiastun: https://youtu.be/ed6IhUUN-gI