Grafik zajęć GRUP TWÓRCZYCH 2017/ 2018 r.

PONIEDZIAŁEK

10:00-11:00 - Zumba Senior - s. spotkań

11:00-12:30  - „Lelija”- zespół ludowy - s. kinowa

12:30-13:30  - „Dla ucha malucha” -  zajęcia rytmiczne (3-6 lat) – s. kinowa

13:30-14:00 – „Z ołówkiem i kredką” - zajęcia plastyczne dla najmłodszych (3-6 lat) - s. plastyczna

14:00-15:30 - „Studio piosenki” -  zajęcia dla solistów (od 12 lat) s. prób

15:30-17:00 - „Rozśpiewane Serduszka” – zespół dziecięcy (6-12 lat) -  s. prób

15:30-17:00 – „Plastyka z zabawą” – zajęcia plastyczne dla dzieci - (5-10 lat) - s. plastyczna

15:30-17:00 – „Prolog” – młodzieżowa grupa teatralna - s. kinowa

17:00-18:00  - „Studio piosenki” – zajęcia dla solistów (od 12 lat) – s. prób

17:00-19:00 raz/mies.– Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych – Wypożyczalnia dla dorosłych

17:00-18:00 – Język niemiecki - Oddział dla dzieci

17:00- 20:00 -  Grupa Concordia Dobre Miasto - s. kinowa

18:00-19:00 - Język niemiecki -  Oddział dla dzieci

18:00-20:00 - Nauka gry na perkusji - s. prób

 

WTOREK

10:00-14:00 – Tkactwo - Skansen

12:30-13:30  - „Dla ucha malucha” -  zajęcia rytmiczne (3-6 lat) – s. kinowa

14:00-15:00 - „Rozśpiewane Serduszka” – zespół dziecięcy (6-12 lat) -  s. prób

15:00-17:00 – „Lelija” – zespół ludowy - s. kinowa

14:15-15:45 - Joga -  gr. I -  s. spotkań

15:00-17:00  - Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży (11-18 lat) - s. plastyczna

15:45-17:15 - Joga – gr. II - s. spotkań

17:00-18:00 - Nauka gry na keyboardzie - s. prób

17:00-20:00 - Grupa Concordia Dobre Miasto - s. kinowa

17:15-18:15 – Pilates - s. spotkań

17:30-19:30 - Nauka emisji głosu - s. prób

18:00-19:30 – „Pasja” – zespół wokalny - s. muzyczna kino

 

 

ŚRODA

10:00-13:00 - Klub Sztuk Pięknych – s. plastyczna

11:30-12:30 -  Język angielski dla seniorów – s. muzyczna  kino

13:00-15:00 - „Atelier” - zajęcia plastyczne dla dorosłych - s. plastyczna

16:00-16:45 – Fotografia - Skansen

16:00-17:00 - Warsztaty zabawkarskie (raz/mies.) - s. plastyczna

16:00-18:00 – Informatyka/obróbka zdjęć i filmów - ZS ul. Fabryczna

16:15-18:18 - Nauka gry na gitarze – s. prób

16:30-17:30 - Język angielski dla początkujących gr. I s. muzyczna kino

17:00-19:00 - Warsztaty krawiectwa ręcznego - Skansen

17:00-20:00 - Grupa Concordia Dobre Miasto - s. kinowa

17:15-18:15 - Pilates - s. spotkań

17:30-18:30 - Język angielski dla początkujących  gr. II - s. muzyczna kino

 

 

 

CZWARTEK

 9:00-15:00 - Sesja (raz/mies.) - s. spotkań

10:00-13:00 -  „Atelier” Zajęcia plastyczne dla dorosłych – s. plastyczna

15:00-16:00 – „Prolog” – młodzieżowa grupa teatralna - s. kinowa

16:00-17:00 - Język angielski dla zaawansowanych – gr. I - s. muzyczna kino

16:00-18:00 - Nauka gry na gitarze - s. prób

17:00-18:00 - Język angielski dla zaawansowanych - gr. II - s. muzyczna kino

17:00-19:00 – „Pallicho” – grupa teatralna dla dorosłych - s. kinowa

18:15-20:15 - Nauka gry na perkusji - s. prób

 

 

PIĄTEK

14:30-15:30  - Nauka Tańca dla dorosłych - s. spotkań

15:30-16:15 – nauka tańca dla dzieci 5-7 lat - s. spotkań

15:30-18:30 – „Twierdza” – próba zespołu rockowego - s. kinowa

16:15-17:15 – nauka Tańca dla dzieci - 8-13 lat - s. spotkań

16:30-18:00 - Malowanie na jedwabiu (2razy/mies.) - s. plastyczna

19:00-21:00 – Dobre Kino – projekcja filmowa - s. kinowa

 

 

SOBOTA

10:00-13:00 – „Atria Mortis” - próba zespołu - s. kinowa

10:00 – 18:00 – Studium Praktyk Teatralnych - Salon Artystyczny

12:00-13:00 - Nauka gry na gitarze –s. prób

13:00-14:00 - Nauka gry na keyboardzie - s. prób

14:00-15:30 - „Pasja” – zespół wokalny -  s. kinowa  

 

NIEDZIELA

11:30-13:00 - Kino Familijne - raz w miesiącu – s. kinowa

13:00 – 16:00 – „Dusk” – próba zespołu rockowego – s. kinowa

 

 

 

 

Grafik zajęć GRUP TWÓRCZYCH 2015/ 2016 r.

PONIEDZIAŁEK

10:00-12:00  „Lelija”- s. kinowa

12:00-13:30 Zajęcia muzyczno-plastyczne (3-6 lat) „KRASNALE” – s. kinowa

14:00-15:15 „ROZŚPIEWANE SERDUSZKA”  (6-11 lat) – s. kinowa

15:15-17:00  „CAMERTON” (od 12 lat) – s. muzyczna

15:00-18:00 Warsztaty perkusyjne – s. kinowa

17:00-18:00 Solistki –s. muzyczna

17:00-21:00 Grupa Concordia Dobre Miasto – s. kinowa

15:00-17:00 Plastyka z zabawą (5-10 lat) – oddział dla dzieci – s. plastyczna

15:00-16:00 Wiek Wiedzy –Senior - s. spotkań

16:30-18:00 What’s  up? – j. angielski dla dzieci – oddz. dla dzieci

17:00-19:00 raz/mies.– Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych – wypożyczalnia dla dorosłych                                                                               
17:00-18:00 
J. niemiecki – gr. początkująca – s. spotkań

18:00-19:00 J. niemiecki –gr. zaawansowana – s. spotkań

WTOREK

10:00-14:00  tkactwo - Kamienica nr 15

12:00-13:00 Zajęcia muzyczno ruchowe „ROZTAŃCZONE BALETKI” – s. kinowa (2-6 lat)

14:00-15:00 Wokalny zespół dziecięcy „ROZŚPIEWANE SERDUSZKA” (6-11 lat) – s. kinowa

15:00-17:00 Zespół Ludowy „Lelija” – s. kinowa

15:00-17:00 Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży (11-18 lat) – s. plastyczna

14:00-15:30 Joga  - s. spotkań gr  I

15:30-17:00 Joga -   s. spotkań gr . II

17:15-18:15 Zumba - s.spotkań

17:00-17:30  Nauka gry na instrumentach  – s. muzyczna

17:00-19:00 Warsztaty perkusyjne – s. kinowa

17:00-20:00  Grupa Concordia Dobre Miasto – salon artystyczny

17:30-19:00  Zespół Pasja - kino

ŚRODA

10:00-13:00 Klub Sztuk Pięknych – s. plastyczna

13:00-15:00  Zajęcia plastyczne dla dorosłych „Atelier” (rzeźbiarskie, linoryt, malarstwo, filcowanie itp.) –s. plastyczna

16:30-18:00 What’s up? – j. angielski dla dzieci – oddz. dla dzieci

14:00 – 17:00 Nauka gry na gitarze -s. muzyczna

16:00-20:00  Grupa Concordia Dobre Miasto – s. kinowa

16:10-17:40 Nauka tańca dla młodzieży (modern jazz) - s. spotkań

16:30-17:30  Fotografia – Kamienica nr 15

18:00-19:00 J. angielski I gr.-s. spotkań

19:00-20:00 J. angielski II gr. – s. spotkań

CZWARTEK

10:00-13:00 Zajęcia plastyczne dla dorosłych „Atelier” (rzeźba, linoryt, malarstwo, filcowanie itp.) – s. plastyczna 

10:00-14:00  Tkactwo  - Kamienica nr 15

15:00-16:00 Teatrzyk „Bzik” – s. kinowa

17:00-19:30 Teatr Pallicho – s. kinowa

14:00 – 16:00  Nauka gry na gitarze - s. muzyczna

16:00-18:00  Informatyka – Zespół Szkół w Dobrym Mieście

17:15-18:15  Zumba –s. spotkań

17:00-20:00 Grupa Concordia Dobre Miasto Salon Artystyczny

9:00-15:00 sesja (raz/mies.)

16:00-20:00  Klub Seniora Zgoda – s. kinowa (raz/m-c)

18:00-20:00 Czwartkowe Spotkania ze Sztuką – Salon Artystyczny (raz/m-c)

PIĄTEK

13:50-14:50 Nauka tańca –  Latino solo - s. spotkań

15:00-16:00  Nauka tańca - s. spotkań

15:00-18:00  Próba zespołu – s. kinowa

15:15-17:15 Zajęcia wokalne -  s. muzyczna

15:45-16:30 Arte Espanol – nauka j. hiszpańskiego poprzez taniec (dla dzieci) –oddz. dla dzieci

16:30-17:45 Flamenco dla dorosłych – s. spotkań

19:00-21:00 Dobre kino – projekcja filmowa –s. kinowa

SOBOTA

10:00-19:00  Próby zespołów – s. kinowa

13:00-14:30 Nauka gry na instrumentach s. muzyczna

14:30-16:00  Zespół „Pasja”- s. muzyczna

 

 

 

 

Grafik zajęć GRUP TWÓRCZYCH 2014/ 2015 r.

 

PONIEDZIAŁEK

10:00-12:00 – Zespół Ludowy „Lelija”- s. kinowa

11:00-12:30  Joga –AKW  - salon artystyczny

12:00-13:30 – Zajęcia muzyczno-plastyczne (3-6 lat) „KRASNALE” – s. kinowa 

14:00-15:00 – Wokalny zespół dziecięcy (6-11 lat) „ROZŚPIEWANE SERDUSZKA” – s. kinowa

14:00-16:00 – Plastyka z zabawą (5-10 lat) – oddział dla dzieci

14:45-15:45 – J. angielski -gr. zaawansowana- AKW

15:00-17:00 – Wokalny zespół młodzieżowy „CAMERTON” (od 12 lat) – s. kinowa 

16:00-17:30 - Teddy Bears – j.angielski dla dzieci – oddział dla dzieci

16:30 – 18:00 – Joga –AKW  - salon artystyczny

17:00-19:00 raz/mies.– Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych –  wypożyczalnia dla dorosłych 

17:00-21:00 – Chór Concordia – s. kinowa

 

WTOREK

10:00-14:00 – Tkactwo AKW - Skansen Miejski - Muzeum

12:00-13:00 – Zajęcia muzyczno ruchowe „ROZTAŃCZONE BALETKI” – s. kinowa (2-6 lat)

14:00-15:00 – Wokalny zespół dziecięcy „ROZŚPIEWANE SERDUSZKA” (6-11 lat) – s. kinowa 

15:00-18:00 – Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży (11-18 lat) – s. plastyczna 

15:00-17:00 – Zespół Ludowy „Lelija” – s. kinowa 

16:30-18:30 – Ceramika – AKW - Skansen Miejski - Muzeum

17:00-18:00 – Zajęcia  emisji głosu – solistki – s. kinowa 

17:00-19:00 – nauka gry na instrumentach (gitara, pianino) – s. muzyczna-kino 

17:00 – 18:00 – J. niemiecki – AKW - salon artystyczny –gr. Początkująca

 

18:00 – 19:00 – J. niemiecki – AKW - salon artystyczny – gr.zaawansowana

18:00-20:00 – Próba zespołu ItDe – s. kinowa

 

 

ŚRODA

10:00-13:00 – Klub Sztuk Pięknych – s. plastyczna

14:00-17:00 – Nauka gry na gitarze (8-15 lat) – s. muzyczna-kino 

16:00-17:30 - Teddy Bears – j.angielski dla dzieci – oddział dla dzieci

16:00-20:00 – Chór Concordia – s. kinowa 

16:30-17:30 – J. angielski– AKW - salon artystyczny – gr.początkująca

17:30-18:30 -  J. angielski – AKW  - salon artystyczny– gr.zaawansowana

 

CZWARTEK

10:00-13:00 – Zajęcia plastyczne dla dorosłych (rzeźbiarskie, linoryt, malarstwo, filcowanie itp.) - s.plastyczna

10:00-14:00 – Tkactwo  - AKW - Skansen Miejski - Muzeum

14:00-19:30 – Teatr – AKW (S.KINOWA/SALON)

15:00-16:00 – Spotkania Bibliotecznego Klubu Pożeraczy Liter (do 10 lat) – oddział dla dzieci

16:30-18:00 – Działania dziennikarskie

16:00-17:00 – Informatyka – AKW (ZESPÓŁ SZKÓŁ)-gr.początkująca

16:00-20:00 -  Klub Seniora Zgoda – s.kinowa (raz/m-c)

 

PIĄTEK

13:00-14:00 – Grupa taneczna– AKW - CKB

14:00-15:00 – Grupa taneczna HIP - HOP – nauka tańca dla dzieci do 10 lat CKB

14:00-18:30 – Nauka gry na gitarze (8-15 lat) – s. muzyczna-kino 

15:00-18:30 –Próba zespołu

16:00-17:00 raz/mies. – Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci – oddział dla dzieci 

16:30-17:30 – Fotografia – AKW - Skansen Miejski - Muzeum

16:00-20:00 -  Klub Seniora Zgoda 

19:00-21:00 – DOBRE KINO – projekcja filmowa –s. kinowa

SOBOTA

10:00-14:00 – Próba zespołu - s. muzyczna-kino

14:00-18:00 – Próba zespołu - s. muzyczna-kino

14:00-16:00 – Zespół „Pasja”- s. muzyczna-kino

18:00-22:00 – Próba zespołu - s. muzyczna-kino