Polecamy

Galeony wojny- Jacek Komuda

Świat żaglowców, morskich awanturników, kaszubskich piratów, kaprów i kapitanów XVII-wiecznej Rzeczypospolitej. Gdańsk, rok 1627. Szwedzi atakują ujście Wisły, ich okręty rozpoczynają blokadę miasta. Do walki z eskadrami Gustawa Adolfa staje młoda polska flota wojenna Zygmunta III Wazy wspierana przez kaprów na służbie królewskiej.

Czarna rzeka – Tom Harper

Kel MacDonald ma wszystko – duży dom, świetną pracę i szczęśliwą rodzinę. Pragnie jednak czegoś więcej. Podczas wakacji w Meksyku poznaje Antona, zawodowego poszukiwacza skarbów, i postanawia przyłączyć się do jego wyprawy…

Ballada o czarownicy – Paweł Rochala

Opowieść o czasach, gdy spełniały się najokrutniejsze sny i przepowiednie
Rok Pański 1241, piekielna nawałnica tatarska pochłania rozbitą na dzielnice Polskę. Kraj tonie we krwi. Wizje św. Jadwigi z Bożej łaski księżnej śląskiej wskazują na nadchodzący koniec świata. Wojnę o dusze ludzkie toczą także zesłani na ziemię diabeł Janusz i anioł Pietrek. Mimo zagrożenia i strachu miłość rządzi się swoim, odwiecznym prawem...

Ameryka w ogniu – Omar El Akkad

Ameryka w ogniu to przejmująca opowieść o przeobrażaniu się jednostki pod wpływem wojny, a także niepokojąca wizja mocarstwa w rozkładzie. W roku 2074 w Stanach Zjednoczonych wybucha druga wojna secesyjna.  Niewinna dziewczynka, która szybko oswaja się z grozą wojny, staje się niebezpiecznym narzędziem w rękach jednej ze stron sporu.

Nowości

Ameryka w ogniu – Omar El Akkad

Ballada o czarownicy – Paweł Rochala

Blisko domu – Peter Robinson

Czarna rzeka – Tom Harper

Galeony wojny – Jacek Komuda

Pałac tajemnic – Agnieszka Pietrzyk

W położonym na Mazurach barokowym pałacu obecnie mieści się dziesięć mieszkań gminnych.  W jednym z nich zamordowane zostaje rosyjskie małżeństwo Reznikowów. Ich córka znika bez śladu. Alicja Prus, nowa lokatorka feralnego mieszkania numer siedem, przeprowadza prywatne śledztwo, by odkryć sprawcę zbrodni. Jednak pałac kryje w sobie więcej tajemnic, niż pierwotnie przypuszczała...

Macbeth – Jo Nesbo

Lata 70', skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth, jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów, jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady, piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z problemem narkotykowym, ale uzależnienie od władzy okazuje się znacznie bardziej niebezpieczne…

Dziewczyna we mgle – Donato Carrisi

Małe włoskie miasteczko skrywa mroczną tajemnicę. Czy to możliwe, żeby młoda dziewczyna po prostu rozpłynęła się we mgle? Co tak naprawdę się z nią stało? Detektyw Vogel zrobi wszystko, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia. Wskazówki , które znajduje okazują się jednak mylące, fałszywe ślady tylko oddalają go od prawdy, a leżące na uboczu górskie miasteczko wydaje się zdecydowanie bardziej mroczne, niż można by przypuszczać…

Nowości

Dziewczyna we mgle – Donato Carrisi

Krok za tobą – Lisa Gardner

Legion – Elżbieta Cherezińska

Macbeth – Jo Nesbo

Nocna runda – Lee Child

Pałac tajemnic – Agnieszka Pietrzyk

Polecamy

Bez pożegnania – Barbara Rybałtowska

Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Uwikłane w wojnę tworzą wbrew okrucieństwom losu kochającą rodzinę. Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem patrzą na świat z radością życia, życzliwością i humorem. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat.

13 minut – Sarah Pinborough

Podobno przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej, ale czasem trudno ich rozróżnić. Wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Podważa to wszystko, co myślimy o swoich relacjach z innymi i budzi wątpliwości, czy naprawdę znamy naszych bliskich...

Szarlatani – Robin Cook

Najnowsza powieść mistrza thrillera medycznego!
 Szpital słynie z nowoczesnego wyposażenia, w tym „hybrydowych sal operacyjnych przyszłości”, które wydają się istnym dobrodziejstwem - do czasu, aż w jednej z nich umiera pacjent.

Nowości

Bez pożegnania – Barbara Rybałtowska

Cierpkie winogrona – Bożena Gałczyńska-Szurek

Jedwabnik – J.K. Rowling

Szkoła pod baobabem – Barbara Rybałtowska

Szarlatani -  Robin Cook

13 minut – Sarah Pinborough

Dziewczyna z pociągu – Paula Hawkins

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni.

Obce matki – Ewa Cielesz

Przypadkowo znaleziony pamiętnik z czasów wojny odkrywa tajemnicę wychowanej w lesie dziewczynki. Po stracie rodziców mała Juliana samotnie musi ruszyć w świat. Czy dziewczynka poradzi sobie bez pomocy bliskich? Jak potoczą się jej losy powojnie? Czy obce matki pomogą Julianie przetrwać i dorosnąć?

Prokurator – Paulina Świst

Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na zdradzie, to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty „Szarego”. Co gorsza, „Szary” jest jej przyrodnim bratem, z którym od dawna nie miała – i nie chciała mieć – nic do czynienia.

Geniusz zbrodni –Chris Carter

Detektyw Robert Hunter musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, żeby przechytrzyć najbardziej perfidnego mordercę, z jakim miał do czynienia.
 W prowincjonalnym miasteczku w stanie Wyoming dochodzi do wypadku. Kierowca ciężarówki, który zasłabł za kierownicą, wjechał do przydrożnego baru, po drodze taranując stojący na parkingu samochód. Wypadek okazuje się jednak dużo bardziej makabryczny, kiedy w bagażniku potrąconego auta policja znajduje ludzkie głowy. Szeryf aresztuje człowieka podejrzanego o podwójne morderstwo. W trakcie śledztwa dokonuje przerażającego odkrycia…

Nowości

Córka Króla Moczarów – Karen Dionne

Czarownica –Camilla Lackberg

Dom na wyrębach – Stefan Darda

Droga do odkupienia – John Hart

Dziewczyna z pociągu – Paula Hawkins

Egzekutor – Chris Carter

Geniusz zbrodni – Chris Carter

Gdzie przykazań brak dziesięciu – Joe Alex

Jednym strzałem – Lee Child

Obce matki – Ewa Cielesz

Prokurator – Paulina Świst

Polecamy

Inferno – Dan Brown

Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi też wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Ścigany przez nieznanych wrogów próbuje odkryć powody niespodziewanego pościgu. Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Masa o pieniądzach polskiej mafii – Jarosław Sokołowski

Grupa pruszkowska zbiła taki majątek, że przeciętnemu zjadaczowi chleba po prostu trudno to sobie wyobrazić. Rzeka pieniędzy płynęła do kieszeni szefów Pruszkowa każdego dnia. To była codzienność Masy, bohatera tej książki, oraz jego kompanów. Dziś tego świata już nie ma, ale wciąż budzi on wielkie namiętności: jedni go przeklinają, inni żałują, że nie mieli do niego wstępu. Są też tacy, którzy powątpiewają, że kiedykolwiek istniał. Istniał, zapewniamy, że istniał…

Wybawiciel – Jo Nesbo

W zasypanym śniegiem Oslo inspektor Harry Hole ściga nieuchwytnego płatnego zabójcę z byłej Jugosławii. Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia – choćby przez śmierć.
Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Moller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony.

Nowości

Inferno – Dan Brown

Jestem śmiercią – Chris Carter

Kod Leonarda da Vinci – Dan Brown

Masa o pieniądzach polskiej mafii – Jarosław Sokołowski

Mróz – Marcin Ciszewski

Wojna nie ma nic z kobiety – Swietłana Aleksijewicz

Wybawiciel – Jo Nesbo

Polecamy


Zbrodniarz i dziewczyna – Michał Witkowski

Tego jeszcze nie było! Michał vel Michaśka, ogolony na łyso i w bluzie z kapturem? Podróżujący drugą klasą TLK? Tak, a w dodatku prowadzi śledztwo niczym rasowy detektyw w otoczeniu najprawdziwszych policjantów, w szczególności jednego... Książka nie jest jednak typowym kryminałem – to proza olśniewająco dygresyjna, pełna osobliwego  humoru, zaskakujących obserwacji, niespodziewanych puent.

Terapeutka – Bernadeta Prandzioch

Nowy głos polskiej powieści kryminalnej
Listopadowy poranek. W ogrodzie gabinetu terapeutycznego zostają znalezione zwłoki dziecka. Choć pracująca tam terapeutka Marta Szarycka stara się trzymać na uboczu, szybko zostaje wciągnięta w bieg wydarzeń za sprawą dziwnych wiadomości, które otrzymuje, a także policjanta prowadzącego śledztwo.

Życie Pi – Yann Martel

Niesamowita historia szesnastoletniego chłopca, który po katastrofie statku spędził na Pacyfiku w szalupie ratunkowej 227 dni, w towarzystwie trzyletniego tygrysa bengalskiego. To niezwykła, przejmująca opowieść o woli życia, cierpieniu, rozpaczy, strachu, wierze, szczęściu…a także swoisty podręcznik tresury.
Międzynarodowy bestseller nagrodzony w 2002 roku prestiżową nagrodą Brookera.

Lokatorka – JP Delaney

Intrygujący thriller psychologiczny. Jane trafia na świetną ofertę wynajmu mieszkania – ma szansę zamieszkać w pięknym, minimalistycznym domu zaprojektowanym przez zagadkowego architekta. Musi jednak podporządkować się długiej liście reguł… Po przeprowadzce odkrywa, że poprzednią lokatorkę – Emmę – spotkała tajemnicza śmierć i zaczyna się zastanawiać, czy jej historia nie skończy się podobnie. Przeszłość i teraźniejszość, historie Emmy i Jane nieuchronnie splatają się w całość, a stopniowe tworzenie niepokojącego obrazu psychologicznej obsesji trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala oderwać się od lektury.

Nowości

Armenia. Karawany śmierci – Andrzej Brzeziecki

Bestia – Magda Omilianowicz

Lokatorka – JP Delaney

Terapeutka – Bernadeta Prandzioch

Wzgórze psów – Jakub Żulczyk

Zaginiony symbol – Dan Brown

Zapisane w wodzie – Paula Hawkins

Zbrodniarz i dziewczyna – Michał Witkowski

Złudzenie – Charlotte Link

Zwodniczy Punkt – Dan Brown

Życie Pi – Yann Martel

Nowości

Czarne okręty – Jo Alex

Czarne okręty to cykl czterech książek, których akcja rozgrywa się w czasach antycznych; jej główny bohater, Trojańczyk o imieniu Białowłosy, rzucany przez niezwykłe przygody w różne zakątki starożytnego świata, wraz z przyjaciółmi przemierza Egipt i Grecję, by wreszcie wyruszyć w kierunku dalekiej Północy - krainy cennego bursztynu…

Czternasta Kolonia – Steve Berry

Zaczyna się odliczanie do wielkiej zemsty…
Za trzy dni zostanie zaprzysiężony nowy prezydent Stanów Zjednoczonych. Były agent KGB, w którym wciąż płonie nienawiść z czasów zimnej wojny, szykuje się do ataku. Czy wskazówki pozostawione przez sekretne stowarzyszenie pomogą odkryć prawdę?

Człowiek nietoperz – Jo Nesbo

Policjant Harry Hole wkracza do akcji - rozpoczyna walkę z przestępcami i własnymi problemami. Norweski policjant przybywa do Sydney, chcąc wyjaśnić sprawę zabójstwa swej rodaczki, Inger Holter. Autor rozpoczyna powieść od „trzęsienia ziemi” od pierwszego słowa wciągając słuchacza w wir śledztwa, pościgów i domysłów. Jednocześnie dba o konsekwentne prowadzenie wątków. Ciekawa intryga rozwija się nieprzewidywalnie, akcja toczy się szybko, rośnie napięcie i słuchaczom podnosi się adrenalina.

Pierwszy śnieg – Jo Nesbo

Aura powieści jest mroczna. Pisarz celowo przeplata różne wątki, by ostatecznie z tego chaosu wydobyła się logicznie poukładana całość. W Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg, nadchodzi zima. W ogrodzie Birte Becker pojawia się bałwan, jednak nie ulepił go ani synek Birte, ani też jej mąż. Bałwan złowieszczo patrzy w okna domu…, okaże się, że znów zabrał kogoś ze sobą.

Policja – Jo Nesbo

Ciężko postrzelony Harry Hole traci świadomość. Teraz nadludzkim wysiłkiem wraca do zdrowia i otrzymuje kolejną, arcytrudną sprawę. Ktoś zabija policjantów w Oslo. Robi to w sposób przemyślany i z premedytacją. Morderca ściąga policjantów na teren spraw o zabójstwo, którymi zajmowali się przed laty i których nie rozwiązali…

Pragnienie – Jo Nesbo

Młoda kobieta zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu tuż po internetowej randce. Ślady na jej ciele wskazują, że sprawca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów, by znaleźć winnego, sprawia, że policja zwraca się do Harry'ego Hole. Były śledczy niechętnie myśli o powrocie do pracy, przez którą wiele w życiu stracił. Rozpoczyna dochodzenie dopiero, gdy zaczyna podejrzewać, że zbrodnia łączy się z nierozwiązaną sprawą z przeszłości. Podejmuje trop i daje się wciągnąć w nierówną grę z wyrachowanym psychopatą.

Upiory _ Jo Nesbo

Tym razem Nesbo wkracza w świat narkotyków, w którym niepodzielną władzę sprawuje tajemniczy Dubaj. Szef wprowadza na rynek w Oslo nowy rodzaj heroiny, rozszerzając obszar władzy. Na przedmieściach dochodzi do zabójstwa młodego zdesperowanego narkomana. Policja szybko aresztuje domniemanego sprawcę. Harry Hole opierając się na swojej genialnej intuicji uważa, że sprawa nie jest ani prosta, ani oczywista i domaga się wznowienia śledztwa. Czy uda mu się dowieść niewinności Olega?

Sierpniowe zapowiedzi nowości audiobooków

 Czarne okręty – Joe Alex

Człowiek nietoperz – Jo Nesbo

Czternasta Kolonia – Steve Berry

Pierwszy śnieg – Jo Nesbo

Policja – Jo Nesbo

Pragnienie – Jo Nesbo

Upiory _ Jo Nesbo

Polecamy

Karaluchy - Jo Nesbo

Kryminał z cyklu z Harrym Hole.

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało norweskiego ambasadora. W Oslo pospiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu. Policjant Harry Hole wsiada do samolotu skacowany z zastrzykami witaminy B12 i wkrótce zaczyna krążyć po zaułkach Bangkoku: wśród świątyń, palarni opium, dziecięcych prostytutek i barów go-go. Odkrywa, że w tej sprawie chodzi o coś więcej niż o morderstwo…

Syn – Jo Nesbo

Sonny odsiaduje wyrok w więzieniu w Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów. Chodzą pogłoski, że na ich podstawie przyznaje się do zbrodni popełnionych przez innych. Jest zdruzgotany, gdy jego ojciec, zasłużony policjant, zostaje oskarżony o korupcję i popełnia samobójstwo. Ale czy na pewno mężczyzna zginął z własnej ręki? Sonny będzie dążył do ujawnienia prawdy za wszelką cenę.

 

Nowości

Kwietniowe zapowiedzi nowości audiobooków

Syn- Jo Nesbo

Łowcy głów- Jo Nesbo

Więcej krwi- Jo Nesbo

Krew na śniegu- Jo Nesbo

Karaluchy- Jo Nesbo

Polecamy

Grudniowe zapowiedzi nowości wydawniczych - audiobooki

Anioły i demony – Dan Brown

Cyfrowa twierdza – Dan Brown

Córka Stalina. Chciała być kochanką – Elwira Watała

Cyngiel śmierci - Anthony Horowitz
Czyta : Andrzej Ferenc.
Wielki powrót agenta 007! James Bond wraca do Londynu po pokonaniu Aurica
Goldfingera. Towarzyszy mu piękna i niebezpieczna Pussy Galore, która pomogła mu odnieść zwycięstwo. Akcja toczy się błyskawicznie, a świat  szybkich samochodów, pięknych kobiet i bezlitosnych złoczyńców wciąga czytelnika bez reszty.

Czterej pancerni i pies – Janusz Przymanowski
Czyta: Włodzimierz Press
"Czterej pancerni i pies" to już kultowa powieść Janusza Przymanowskiego.
Rewelacyjna fabuła, charakterystyczni bohaterowie, wojna ukazana jako ciąg
przygód, wola walki, patriotyzm.

Syrenka - Camilla Läckberg.
 Szósta część rewelacyjnej sagi o Fjällbace!
Czyta : Marcin Perchuć
We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące
później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem
jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego,
pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki…

Głębokie rany – Neuhaus Nele
Czyta : Maja Ostaszewska
W swoim podfrankfurckim domu zostaje zamordowany David Goldberg, milioner,
filantrop, Żyd ocalony z Oświęcimia. Niedługo po nim ginie kolejny
osiemdziesięciolatek. Ofiary łączy zagadkowa liczba zapisana przez mordercę
na miejscu zbrodni oraz bliska znajomość z Verą Kaltensee, równie sędziwą
przedstawicielką lokalnej arystokracji.

Cud - Ignacy Karpowicz
Główny bohater, dwudziestokilkuletni Mikołaj, ginie w wypadku już na pierwszej stronie powieści, a potem…. Osobliwe i groteskowe w tej historii jest absolutnie wszystko, być może właśnie w tym tkwi największa siła prozy Karpowicza.

Sen pod Baobabem - Tadeusz Biedzki
Autor przybliża nam Czarny Ląd jako ziemię pełną kontrastów, gdzie stykają
się bieda oraz ambicje jej mieszkańców, aby jak najszybciej dogonić cywilizowany
świat.

Grand – Jan Leon Wiśniewski
Sopocki Grand Hotel staje się miejscem wydarzeń szczególnych, a autor, towarzyszy ludziom, którzy spędzają w tym hotelu jeden krótki letni weekend.
Opowiada o ich snach, porażkach, tęsknotach, marzeniach i cierpieniach.

Czarny adept – Stanisław Antoni Wotowski
Do znawcy spraw nadprzyrodzonych przychodzi córka bogatego właściciela
fabryki czekoladek, z prośbą o znalezienie przyczyny zagadkowego zachowania
swojej siostry, którą podejrzewa o związki z sektą religijną.

Cień Bafometa - Stefan Grabiński
Powieść grozy . To, co zachwyca w tej książce, to misternie tkana tajemnica,
oraz plastyczne opisy miejsc i postaci, co pozwala na przeniesienie się wraz z autorem w magiczny świat jego fabuły.

Biała gorączka –Jacej Hugo-Bader
Biała gorączka jest efektem długiego ciągu alkoholowego, nazywanego po
rosyjsku zapojem. Jej objawy, to bezprzedmiotowy strach, halucynacje i agresja. Świat opisany przez Hugo-Badera, to rzeczywistość w delirium tremens...

Szpiedzy w Warszawie – Alan Furst
Warszawa w roku 1937. W niemal każdej ambasadzie działa komórka wywiadowcza, szpiedzy zachodnich i wschodnich mocarstw gorączkowo zbierają informacje o przygotowaniach do wojny…

Czas zapłaty - John Grisham
Powieść sensacyjna. Walka o testament warty 20 milionów dolarów

Bawidamek – Hinc Emilia
Współczesna powieść obyczajowa. Autorka dotyka tematu trzydziestolatków,
którzy mają problem z budowaniem trwałych relacji. Brak poczucia bezpieczeństwa kompensują sobie licznymi przygodami erotycznymi. Wartka akcja, pikantne sceny erotyczne i duża dawka humoru, to gwarancja udanej lektury!

Anioł Stróż – Nicholas Sparks
Książkę czyta Anna Dereszowska. Kiedy miłość zmienia się w obsesję...
Romantyczna historia łącząca elementy romansu i thrillera.

Bielszy odcień śmierci - Bernard Minier
Thriller francuski.Pierwsza powieść Miniera zapierająca dech w piersi
atmosfera. Intryga trzymająca w napięciu do granic możliwości. Wyjątkowa podróż w krainę najgłębiej skrywanych ludzkich lęków.

Niedoręczony list –Sarah Blake.
Powieść obyczajowa angielska.
Wzruszająca powieść o kobietach, dla których miłość i honor były ważniejsze
niż życie. Których losy odmieniła wojna i pewne niewysłane listy

Wielbiciel - Charlotte Link
Thriller niemiecki.
Świetny, trzymający w napięciu thriller psychologiczny, który pokazuje
przerażającą prawdę - do czego może doprowadzić zaślepienie i nie
dostrzeganie w porę dziwnych zachowań partnera

Złodziejka książek - Markus Zusak
Powieść Markusa Zusaka, wykorzystuje pomysł odważny i jednocześnie bardzo
przewrotny. Przedstawia losy dziesięcioletniej Liesel, która mieszka u rodziny zastępczej. Jej życie naznaczone jest piętnem czasu, w jakich dorasta — piętnem Holokaustu.

Gra o Tron – Georgr R.R. Martin
Amerykańska powieść z pogranicza science fiction i fantasty. Książkę czyta
kilkudziesięciu aktorów m. in.: Robert Więckiewicz, Joanna Dereszowska,
Agata Kulesza, Marian Dziędziel, Robert Gonera. Specjalne efekty dźwiękowe i
ponad dwie godziny muzyki. Słuchacze „Gry o tron” przeniosą się do Zachodnich Krain o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii. Widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad
ludźmi.